Кошик
261 відгук
+380 (96) 688-08-53

Повернення та обмін

Повернення та обмін

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів».

Терміни повернення та обміну

  • Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем

Умови повернення товарів належної якості

  • Відповідно до законодавства, коригуюча та Push Up білизна, корсетні товари (в т.ч. грації) не підлягають поверненню, але якщо сталася помилка у вимірах, ми робимо обмін на відповідний
  • Поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання та не був в експлуатації, за умови:

-збереження його товарного вигляду та споживчих характеристик

-збереження пломб, ярликів, захисних плівок

-цілісності, непошкодженості заводського маркування

-цілісності, непошкодженості всіх елементів індивідуальної (заводської) упаковки

  • Для повернення товарів необхідно: заздалегідь зв'язатися зі службою підтримки BuyBox Market, для уточнення деталей будь-яким зручним способом.
  • Крім товару у повній комплектації додати гарантійний талон, а також всю товаросупровідну документацію (технічний паспорт, експлуатаційна документація та ін.)

Способи повернення товару:

У відділеннях «Нова Пошта» чи кур'єром

Відправлення сплачує покупець. Вартість (тарифи) та умови відправлення визначає перевізник. При оформленні повернення оцінну вартість товару, що повертається, необхідно вказувати рівної вартості, зазначеної в бланку замовлення.

Через будь-яку іншу кур'єрську службу

Для відправлення товару назад ви можете скористатися послугами будь-якої служби кур'єра.

Вартість послуги - згідно з тарифами перевізника. При оформленні повернення оцінну вартість товару, що повертається, необхідно вказувати вартість, яку зазначено в замовленні

Зверніть увагу: якщо ви вкажете у способі оплати "накладений платіж", ми не зможемо отримати посилку, і вона повернеться відправнику.

Адреса повернення

При поверненні товару через відділення «Нова Пошта» необхідно назвати номер телефону одержувача +380955620726 та вказати адресу: відділення Нової Пошти №19, вулиця Райдужна 25а, м.Київ.

Повернення коштів за товар здійснюється автоматично на банківську картку, з якою цей товар було сплачено. Кошти за товар, оплачений готівкою в терміналі або на касі, автоматично перераховуються за реквізитами основної банківської картки. Кошти за товар надійдуть до вас протягом 2-7 днів на вказаний Вами картковий рахунок.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачу в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner